AZK15

Šiuo metu prekės neturime


Informuokite mane kai bus

LIKIMAI. ISTORIJA. CIVILIZACIJOS. Žurnalas. Ar žinai, kad? kolekcija

4,99 €

Ar žinai, kad? kolekcijos naujas bukazinas Nr. 15 "Likimai. Istorija. Civilizacijos". Tai 129 puslapiai istorijų apie karalius ir karalienes, senąsias civilizacijas, šnipų ginklus bei kitos kultinės istorijos. Susipažinkite su Mata Hari asmenybe, Rasputinu, Nostradamu bei sužinokite, apie 14 garsiausių meilužių, kurioms asistavo karaliai.

Savybės

Formatas popierinis žurnalas su spalvotomis iliustracijomis

Aprašymas

Tiksliai ir objektyviai atpasakoti, kas nutiko praeityje, nėra lengva. Žinoma, istorikai dažnai remiasi šaltiniais, kuriuos parašė to meto įvykių liudininkai, amžininkai. Visgi ir jie galėjo situaciją vertinti veikiami daugybės faktorių: valdovo spaudimo, propagandinių tikslų, gyvų stereotipų ir įsitikinimų. Pagaliau, dažnas iš mūsų save laikytume teisingu ir nešališku autoįvykio liudininku, jei nelaimė nutiktų šalia mūsų, nors labai maža tikimybė, kad tą sekundės dalį buvome dėmesį nukreipę į įvykio dalyvius, o ne susimąstę apie, pavyzdžiui, laukiančius dienos darbus. Greičiausiai todėl įspūdingiausias istorijos akimirkas, kurias pristatome šiamia kolekciniame leidinyje, gaubia tiek daug paslapčių. Juk gana didelę realybės dalį mūsų nuostabios smegenys tiesiog „nupiešia“, kol mes būname užsimerkę.

Paslaptys, gaubiančios istorinių lyderių ir civilizacijų likimus, intriguoja, tarsi gundo ir vilioja vieną ar kitą veikėją paversti scenarijaus niekšeliu, o mums charakterio savybėmis patrauklesnį ir priimtinesnį didvyrį – užkelti ant pjedės stalo. Tiek galingąją Romą gąsdinęs Hanibalas Barka, tiek tarp mokslo ir magijos pasaulių įstrigęs Džonas Dy, tiek su kitatikiais be gailesčio kovojęs princas Drakula – visi jie buvo savo laiko lyderiai, turėję priimti sudėtingus sprendimus, nulemsiančius tautų, nacijų gyvenimus. Būtent nuo mūsų požiūrio, išsilavinimo, emocinių patirčių ir net intelekto priklausys, ar Matą Hari vertinsime kaip išdavikę ir viliokę, ar kaip dėl savo šalies gyvybę paaukojusią drąsią moterį.

Nors laikas pateikia vis daugiau istorinių atsakymų, kiekvienas atsakymas iškelia ir naujų klausimų: kodėl romėnai nepastatė monumento savo didžiausiai pergalei pažymėti, kaip caro šeimą sužavėjo klajoklis Rasputinas, kodėl milijonai žmonių tikėjo pokalbių su mirusiais artimaisiais galimybe?

Tikros, neretušuotos istorijos, kurių kampai dar ir šiandien aštrūs. Tikri likimai, keitę mūsų visų pasaulį. Civilizacijos, iš kurių turime daug išmokti... Ir jūsų dėmesys svarbioms istorinėms detalėms, kuriančioms įdomią, paslaptingą ir kvapą gniaužiančią gyvenimo mozaiką.

Susiję produktai