DB64CH

Nauja prekė

Guolis mažam šuniui iš Merino vilnos RUDAS

64,00 €

+ -

Guolis šuniui. Tai ne tik gultas šuniui, bet puikus Jūsų namų dizaino išbaigimas. Guolis mažam šuniui patogus, nelaikantis kvapo, lengvai išsivėdinantis, nes pagamintas iš vilnos. Guolį paprasta prižiūrėti, jis puikiai atrodo ir šis guolis labai patiks Jūsų šuniui!

DĖMESIO: užsakymo surinkimas trunka 1-14 dienų. Pristatymas TIK 1-2 dienos Lietuvoje.

Savybės

Pagaminta daugybinė gamyba
Spalva šokoladinė
Forma stačiakampis
Sudėtis Merino vilna 100%
Priežiūra skalbti rankomis 30C arba skalbykle vilnos režimu, negręžti, nedžiovinti džiovyklėje
Medžiagos tankis 450 g/m2
Raštas vienspalvis
Alergenai nėra
Skirta šunims ir katėms
Guolio dydis 60X40

Aprašymas

Jūsų šuniui būtinai reikia ramios erdvės, kur jis galėtų ilsėtis per dieną, laukti Jūsų, kai esate išėję. Kiekvienam šuniui reikalingas tinkamas guolis, kuris būtų gyvūno vieta poilsiui. 

Idealus guolis šuniui turi būti pagamintas iš natūralių medžiagų. Gyvūnams netinka porolonas, kuriame gali apsigyventi parazitai. Šuns guolis pasiūtas iš Merino vilnos - idealus pasirinkimas.

Merino vilna vertinama kaip viena vertingiausių vilnos rūšių pasaulyje. Ji maždaug septynis kartus plonesnė nei įprasta dažniausiai naudojama vilna ir yra itin maloni liesti. Ji ilgaamžė ir lanksti. Nekenksminga net jei šuo jos nurytų. Merino vilnos šuns guoliai sugeria ir išgarina besikaupiančią drėgmę, nelaiko kvapo, lengvai išsivėdina. Merino vilnoje esantis lanolinas turi antibakterinių ir antialerginių savybių, kurios išsaugomos net ir keliskart išvalius guolį.

Merino vilna puikiai išlaiko stabilią kūno temperatūrą nepriklausomai nuo to, kokia oro temperatūra. Augintiniui nebus nei karšta, nei šalta bet kuriuo metų laiku. Ji neerzina odos, padeda atpalaiduoti raumenis ir malšinti sąnarių skausmą, todėl pradžiugins ir greitai nuvargstantį jauną šuniuką, ir šunį, su kuriuo esate ilgai. 
Merino vilnos šuns guolį lengva priderinti prie namų interjero. Šis prabangus gultas subtiliai prisiderins prie kambario dizaino, jo nereiks slėpti atėjus svečiams. Turime platų skirtingų spalvų guolių šunims pasirinkimą. Galime pasiūlyti vienspalvių ar gamtos raštais papuoštų gultų šunims. Pagal šuns dydį pasirinkite ir šuns guolį.

Merino vilna tinka ne tik šuniui, bet ir alergiškoms šeimininko rankoms. Idealu šunims, nes pagaminta iš natūralaus audinio - merino vilnos.

Šiuos šunų gultus lengva prižiūrėti. Skalbkite skalbykle 30C arba rankomis, džiovinkite ištiestą, kad prabangus audinys nebūtų išsitempęs. Nedžiovinti elektrinėje džiovyklėje! 

Puikus guolis papuošianti namus ir džiuginantis Jūsų šunį.
Jūsų draugas vertas tokio guolio!