DB64S

Nauja prekė

Guolis mažam šuniui iš Merino vilnos SIDABRINIS

83,00 €

+ -

Guolis šuniui. Tai ne tik gultas šuniui, bet puikus Jūsų namų dizaino išbaigimas. Guolis mažam šuniui patogus, nelaikantis kvapo, lengvai išsivėdinantis, nes pagamintas iš vilnos. Guolį paprasta prižiūrėti, puikiai atrodo ir šis guolis labai patiks Jūsų šuniui!

DĖMESIO: užsakymo surinkimas trunka 1-14 dienų. Pristatymas TIK 1-2 dienos Lietuvoje.

Savybės

Pagaminta daugybinė gamyba
Spalva pilka
Forma stačiakampis
Sudėtis Merino vilna 100%
Priežiūra skalbti rankomis 30C arba skalbykle vilnos režimu, negręžti, nedžiovinti džiovyklėje
Medžiagos tankis 450 g/m2
Raštas vienspalvis
Alergenai nėra
Skirta šunims ir katėms
Guolio dydis 60X40

Aprašymas

Jūsų šuniui būtinai reikia saugios ir ramios erdvės, kur jis galėtų ilsėtis per dieną, laukti Jūsų kai esate išėję. Kiekvienam šuniui reikalingas patogus guolis, kuris būtų gyvūno miego ir poilsio erdvė. 

Idealus guolis šuniui turi būti pagamintas iš natūralių medžiagų. Gyvūnams netinka porolonas, kuriame gali apsigyventi parazitai. Šuns guolis pasiūlytas iš Merinosų vilnos - tinkamas pasirinkimas. Merinosų vilna žinoma kaip viena vertingiausių vilnos rūšių pasaulyje. Ji maždaug septynis kartus plonesnė nei įprasta vilna ir yra itin glotni. Ji ilgaamžė ir nekenksminga, net jei šuo jos nurytų. Merino vilnos šuns guoliai sugeria ir išgarina besikaupiančią drėgmę, nesugeria kvapo. Merino vilnoje esantis lanolinas turi antibakterinių ir antialerginių savybių, kurios išsaugomos net ir keliskart išvalius guolį. Merino vilna puikiai išsaugo stabilią kūno temperatūrą nepaisant to, kokia oro temperatūra. Augintiniui nebus nei karšta, nei šalta bet kuriuo metų laiku. Ji neerzina odos, padeda atpalaiduoti raumenis ir malšinti sąnarių skausmą, todėl pradžiugins ir greitai nuvargstantį jauną šuniuką, ir šunį, su kuriuo esate ilgai. 
Merino vilnos šuns patalus lengva priderinti prie namų interjero. Šis prabangus gultas papuoš namus ir net svetainę, jo nereiks slėpti atėjus svečiams. Turime platų skirtingų spalvų guolių šunims pasirinkimą. Galime leisti išsirinkti vienspalvių ar gamtos raštais papuoštų gultų šunims. Pagal šuns dydį pasirinkite ir šuns guolį!

Merino vilna tinka ne tik šuniui, bet ir jautrioms šeimininko rankoms. Idealu šunims, nes pagaminta iš pačios gamtos padovanoto audinio - merino vilnos!

Šiuos šunų gultus lengva prižiūrėti. Skalbkite skalbykle 30C arba rankomis, džiovinkite ištiestą, kad prabangus audinys nepersikreiptų. Nedžiovinti elektrinėje džiovyklėje! 

Puikus guolis papuošiantis namus ir džiuginantis Jūsų šunį.
Jūsų draugas vertas tokio guolio!