AGNES_50X70_2VNT

2 pagalvių rinkinys, 50x70cm

23,79 €

33,98 € su PVM

-10,19 €

+ -

2 labai aukštos kokybės pagalvių rinkinys. Žąsų plunksnų pagalvė yra itin minkšta, maloni bei švelni, skirta komfortiškam miegui. Pagalvės iš žąsų plunksnų yra labai patogios, todėl geriausiai tinka naudoti tiems žmonėms, kurie mėgsta miegoti  patogiai. Pagalvės iš žąsų plunksnų yra lengvos. 

Išsiuntimas per 1-5 darbo dienas.

Savybės

Sudėtis 100% žąsų plunksnos
Spalva balta
Priežiūra galima skalbti 60°C, nuolat purenkite ir vėdinkite, nelyginkite, nebalinkite
Raštas vienspalvis
Rinkinys 2 vnt.
Pagaminta daugybinė gamyba
Forma stačiakampis
Pagalvės dydis 50x70cm
Alergenai paukščių plunksnos ir/ar pūkai
Skirta visiems
Impilas 100% medvilnė
Užpildas plunksnos
Kamšalo svoris 1000g

Aprašymas

Nuo senų senovės žmonės pildydavo pagalves vandenyje plaukiojančių paukščių plunksnomis ir pūkais. Iš plunksnų pagamintos pagalvės pasižymi drėgmę sugeriančiomis ir šilumą gerai išsaugojančiomis savybėmis. Miegant ant pagalvės mikroklimatas tampa idealus, nes plunksninės pagalvės nuo žmogaus kūno visiškai pašalina drėgmės perteklių. Dėl šių savybių yra palaikoma optimali organizmui temperatūra netgi tada, kai aplinkos temperatūra skiriasi. Gaminių, kurie yra pagaminti iš plunksnų kokybė yra labai gera, kuo didesnis plunksnų santykis, tuo gaminio kokybė yra aukštesnė.

 

Ši pagalvė yra pagaminta iš 100% žąsų plunksnų, kurios atitinka ekologiškumo standartus. Aukštos kokybės žąsų plunksnų pagalvė yra skirta didžiausiam komfortui miego metu ir patenkinanti net reikliausio kliento poreikius! Pagalvės gamybai naudojamos tik specialiai atrinktos aukštos kokybės žaliavos, kad gaminys tarnautų ilgą laiką.

 

Žąsų plunksnų pagalvė- 100% natūralus produktas. Žąsų plunksnų pagalvė yra itin vertinamas produktas, todėl jis labiausiai tinka žmonėms, kurie mėgsta miegoti patogiai bei minkštai. Pagalvė yra lengva ir suteikia puikų komfortą. Šią pagalvę galite naudoti visais metų laikais. Žąsų plunksnų pagalvės impilas  - 100% medvilnė, baltos spalvos. Turime ir daugiau dydžių bei sudėčių pagalvių dovana.lt svetainėje. Taip pat mūsų svetainėje galite įsigyti ir antklodžių  

 

Žąsų plunksnos reikalauja specialios priežiūros. Rekomenduojame nuolat vėdinti ir purenti, nebalinti, nelyginti, galima skalbti skalbimo mašinoje.

 

Internetinėje parduotuvėje turime ir daugiau sudėčių, dydžių bei spalvų pagalvių. Tad sėkmės renkantis!