PPAZK12

Nauja prekė

500 Prekės

Prenumerata. AR ŽINAI, KAD? žurnalas - 12 mėn

19,99 €

+ -

Iliustruoto mokslo žurnalo AR ŽINAI, KAD? prenumerata 12 mėnesių yra puiki dovana sau ir kitam. Naujas numeris pasirodo paskutinėmis vasario, balandžio, birželio, rugpjūčio, spalio ir gruodžio mėnesių dienomis, todėl su kiekvienu nauju numeriu švęskite Kalėdas ištisus metus.

Aprašymas

Pasaulinis reiškinys - iliustruoto mokslo žurnalas "Ar Žinai, Kad?" atveria skaitytojui nuostabų pažinimo pasaulį. Ekspertų paaiškinimai, aukštos rezoliucijos nuotraukos, schemos, dinamiški ir įspūdingi vaizdai suteikia įvairaus amžiaus vaizduotei idėjų ir augina žingeidumą. Žurnalas "Ar žinai, kad?" supažindins ir padės suprasti šiuolaikinio pasaulio stebuklus ir sudėtingas temas pateiks įdomiai ir įtraukiančiai, kad jas supratų ir suaugęs, ir vaikas, kuriam viskas smalsu.

 

"Ar žinai, kad?" rasite straipsnių ir nuotraukų bei paaiškinimų iš istorijos, technologijų, mokslo bei transporto, kosmoso ir mus supančios aplinkos sričių Kiekvieną žurnalo numerį rengia mokslo ir technologijų ekspertai. Šį žurnalą drąsiai dovanokite vaikams, paaugliams, suaugusiems ar vyresnio amžiaus pasauliu besidomintiems žmonėms. Kiekvienas žurnalo "Ar žinai, kad?" numeris turi išliekamąją vertę - iš lentynos jį galėsite traukti vėl vėl, kad perskaitytumėte pats ar supažindintumėt savo šeimos narį su puikiomis žurnalo temomis ir straipsniais.

 

Žurnale "Ar žinai, kad?" rasite ypatingai aukštos kokybės nuotraukas ir iliustracijas tiek spausdintame, tiek elektroniniame leidinyje. Juos galite užsiprenumeruoti metams arba 6 mėnesiams. Galima nusipirkti ir kiekvieną žurnalą atskirai. Naujas numeris pasirodo paskutinėmis vasario, balandžio, birželio, rugpjūčio, spalio ir gruodžio mėnesių dienomis.

 

Papildomai galima įsigyti bukazinų bei žurnalų iš "Ar žinai, kad?" kolekcijos. Kiekvienas numeris turi savo temą ir gali būti skaitomas kaip knyga ar būti puikus naujų žinių šaltinis. Tai daugiau nei 100 puslapių iliustruoti mokslo populiarinimo žurnalai, kuriuose rasite įdomiausių straipsnių iš inovacijų, pasaulio pažinimo, kosmoso ar mokslo sričių. Jei domitės dinozaurais, istoriniais įvykiais, pakeitusiais pasaulį, technologijomis ar visatos platybėmis, kodėl vyksta žemės drebėjimai ar kaip išgyvena kaktusai, šie žurnalai kaip tik Jums! Kiekvienas žurnalas - tai naujas Jūsų nuotykis, kuris pradžiugins, leis skirti laiko sau, pasiūlys įdomių temų ir faktų diskusijoms vakarėliuose. Aukite kaip išsilavinusi asmenybė kartu su "Ar žinai, kad?“ žurnalais!

Savybės

Informacija

Naujas numeris kas antrą mėnesį
Formatas popierinis žurnalas su spalvotomis iliustracijomis
Prenumerata 12 mėnesių