LB001

Turime sandėlyje!

Keramikos dėžutė Raudonas Obuoliukas, rankų darbo

14,00 €

+ -

Keraminis rankų darbo obuoliukas, gali būti naudojamas kaip dėžutė arba dekoracija. Pagamintas iš balto molio ir padengtas raudona glazūra. Tai puiki dovanėlė, kuri papuoš namus. Obuoliukas atrodo labai natūraliai. Puikiai tinka dovanų moteriai, merginai ar sau, smulkiems daikteliams ar papuošalams susidėti.

Savybės

Sudėtis keramika
Spalva raudona
Pagaminta rankų darbo
Aukštis 8 cm
Skersmuo 7 cm

Aprašymas

Keraminis rankų darbo obuoliukas su koteliu. Tai žaisminga dėžutė auskarams ar žiedeliams susidėti. Pagamintas iš balto molio ir padengtas raudona vaiskia glazūra. Tai puiki dovanėlė, kuri papuoš namus.

Matmenys: aukštis 7 cm (su koteliu 8 cm), skersmuo 7 cm

Obuoliukas gali būti naudojamas kaip dėžutė papuošalams ar kitiems smulkiems daiktams laikyti.

Raudonas obuoliukas taip pat gali būti naudojamas originaliam ir romantiškam meilės prisipažinimui. Norite originaliai pasipiršti? šis obuoliukais puikiai pakeis įprastą žiedo dėžutę. Moters rankose šis raudonskruostis obuoliukas pavirs puikiu gundymo ženklu, užteks jį palikti ant vyro spintelės šalia lovos.

DĖMESIO: kiekvienas obuoliukas yra unikalus rankų darbo kūrinys, tad gali šiek tiek skirtis nuo esančio nuotraukoje! Bet esame tikri, kad Jus nustebins jo unikalus žavesys ir užtikrintumas, kad tokio pat, daugiau niekas neturi!

Susiję produktai