Apie Dovana.lt

Pritrūksti idėjų kuo pradžiuginti draugę ar mamą, pavargsti ieškoti dovanų giminėms ar geriausiam draugui? Vis neramina klausimas - ką dovanoti? Mes išspręsime šį klausimą už Tave - užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį (įvesk savo el.pašto adresą šio puslapio apačioje). Mes ne tik priminsime apie artėjančias šventes, bet i pasiūlysime, kaip jas smagiai atšvęsti, ką padovanoti draugei ar draugui, o gal mamai su tėčiu. Kiek galima dovanoti šlepetes ir barzdos skustuvus?

 

Vėsta santykiai, o gal vakar susipykot dėl smulkmenų? Nustebink savo antrą pusę. Įsitikink ar tikrai artimiausias kelias į vyro širdį veda per skrandį, o gal jis apsidžiaugs netikėta dovana, kokios nėra niekada gavęs? Nori nustebinti savo merginą? Gal Jūs kartu jau ne vienerius metus? Mes pagelbėsim pasiūlydami netikėtų dovanų, netikėtų laiku. Vyro dovanos atitirpdys kiekvieną sušalusią širdį.

 

Atsisakai dalyvauti vakarėlyje, nes nežinai, ką padovanoti mažai pažįstamam kolegai arba 6 metus iš eilės dovanoji puodelį? Tau reikia pagalbos! Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk naujų idėjų dovanoms kiekvienam biudžetui, vyrui ar moteriai, bet kokio amžiaus, net kokių pomėgių!