Nauja prekė

Vasarinė antklodė, šokolado spalvos iš Merino vilnos Royal dream

71,00 €

+ -

Merino vilnos antklodė idealiai tinka jaukiam nakties ir jėgas atstatančiam popietės miegui. Šokolado spalvos antklodė palaiko optimalią kūno temperatūrą ir komforto pojūtį nepaisant to, kokiu paros metu ar metų laiku yra naudojama – vasarą su ja nebus karšta, o žiemą – šalta.

DĖMESIO: užsakymo surinkimas trunka 1-14 dienų. Pristatymas TIK 1-2 dienos Lietuvoje.

Savybės

Pagaminta daugybinė gamyba
Spalva šokoladinė
Forma stačiakampis
Sudėtis Merino vilna 100%
Sluoksnis 1 sluoksnis
Priežiūra skalbti rankomis 30C arba skalbykle vilnos režimu, negręžti, nedžiovinti džiovyklėje
Medžiagos tankis 450 g/m2
Raštas vienspalvis
Alergenai nėra
Skirta unisex

Aprašymas

Merino vilna žinoma kaip viena vertingiausių vilnos rūšių pasaulyje. Ji maždaug septynis kartus plonesnė nei įprasta vilna ir yra itin lanksti. Ji ypatingai šilta ir tinka patalynei gaminti, nes leidžia odai kvėpuoti, sugeria ir išgarina besikaupiančią drėgmę. Merino vilnoje esantis lanolinas turi antibakterinių ir antialerginių savybių, kurios išsaugomos net ir keliskart išvalius patalynę. Ši vilna puikiai išlaiko stabilią kūno temperatūrą nepaisant to, kokia oro temperatūra. Ji neerzina odos, padeda atpalaiduoti raumenis ir malšinti sąnarių skausmą. Merino vilna užtikrina kokybišką miegą bei nereikalaudama papildomų pastangų sukuria prabangos pojūtį bet kuriuose namuose.

Merino vilnos patalynė minkšta, lanksti, lengva ir bet kuriam kambariui suteikia prabangos įspūdį. Kokybiško šokolado spalvos patalynė tinka įvairaus dizaino erdvėse, suteiks jaukumo namams ir šilumos besiilsinčiam žmogui.

Galimi skirtingi dydžiai ir spalvos. Pas mus galite rasti viengulių ir dvigulių antklodžių, populiariausiais dydžiais.

Susiję produktai